В Любитові освятили каплицю
  • Срд, 02/22/2017 - 11:24

19 лютого на парафії св. Покрови с.Любитів Ковельського районного деканату УПЦ Київського Патріархату - відбулося освячення новозбудованої каплиці, яку з благосовення митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятив декан Ковельського райдеканату протоієрей Іоан Бонис.

Йому співслужили: настоятель парафії - прот. Іван Оринчак, прот. Василь Фурман, прот.Віктор Домбровський, прот. Матвій Олійник.
Під час освячення молився - сільський голова Віктор Іванович Павлов. По завершенні служби були вручені подяки настоятелю і парафіянам за активну участь у побудові каплиці св. Покрови. Відтак звершено хресний хід навколо каплиці з читанням св. Євангелії, а благочинний прот. Іоан освятив святиню зовні. Було також відслужено заупокійну літію за Героїв Небесної Сотні і за воїнів, які загинули на Донбасі. Ця особлива для парафії подія - закінчилась поклонінням іконі св.Покрови і оливопомазанням.