Україна в Щасті
  • Пон, 10/16/2017 - 21:01

Коли ти не бачив гори,

ти не знаєш, що це,

коли ти не бачив море,

ти не знаєш що це.

Щоб знати,

треба ПОБАЧИТИ….

Ми приїхали, коли сходило сонце, - туди, де воно і сходить, - на Схід. Ранні промінці сонця лоскотали обличчя, роса ще була в силі...

ЩАСТЯ. Блокпост. Пароль. Почулось за вікном: «Слава Україні!» Ми – військові капелани, їдемо до своїх хлопців. В 14-ку? Саме так! Щасливо! Ми  в Щасті!

З 8 по 13 жовтня, напередодні Дня захисника України із духовно-волонтерською місією представники ГО «Військові капелани Волині» (військові священики прот. Матвій Олійник, настоятель храму святого Пантелеймона смт Люблинець,  прот. Роман Скірак, настоятель храму святого Михаїла смт Шацьк, прот Станіслав Беспалов, настоятель храму святого Іоана Предтечі м. Ковель) прибули  в зону АТО. Привезли зібрані на парафіях небайдужими патріотами гостинці: продукти, побутову хімію, одяг та багато іншого, але найголовніше-привезли частинку рідної землі, її духу, сили, Перемоги. Українська Церква завжди зі своїм народом, навіть там, де йде війна.

Мета поїздки- молитвою і добрим словом підтримати дух захисників України, що боронять від ворога наш край, бійців 14 ОМБ з Волині, місцевих жителів, дітей в школі-інтернат.

Багато спілкуючись з бійцями, розумієш, що це справжні Герої, які в умовах війни не просто захищають Україну, а й творять її нову, вільну, суверенну. Це початок Пермоги, єдність, сила, віра…..

Цінною є і праця з місцевим населенням, особливо дітками, адже за ними наше майбутнє. Завітавши в м. ЩАСТі в місцеву школу-інтернат, провели урок-заняття про патріотизм, Україну, роздали подарунки дітям, помолились. Діти мали можливість розглянути привезену виставку робіт  присвячену Дню захисника України, дитячої художньої школи м. Ковеля, директор Олена Цьомик,  невимушено поспілкуватись з священиками.

У ході поїздки мали зустріч з місцевим осередком «Академії Козацтва», її очільником Генералом Козацтва Віктором Миколайовичем Ткаченком. Обговорили ряд важливих питань по співпраці, взаємодії козацтва і Церкви, поспілкувались на патріотично-історичну тематику.

Виконавши свою місію проповіді, молитви, благодійності і підтримки, ми вирушили на рідну Волинь. Якраз сходило Сонце…

Висловлюємо вдячність усім, хто підтримав нас у звершенні цієї поїздки, -церковним громадам, меценатам та небайдужим. А особливо дітям Люблинецької школи за чисельні послання і привітання нашим воїнам. Саме діти  у свідомості і  серцях наших солдатів і є рушійною силою до Перемоги! Господь знає добре і щире серце кожної людини, яка підтримує наших оборонців, і воздасть за це їм сторицею!

 

ГО «Військові капелани Волині», Ковельський осередок


Схожі матеріали