Кількість храмів у Ковельському районному деканаті УПЦ КП
  • Чтв, 10/27/2016 - 21:30

Кількість храмів і каплиць, які будуютьсяу Ковельському районному деканаті (благочинні)

УПЦ Київського Патріархату:

1.          Свято – Юріївський с. Дубове – Ковельський районний декан і настоятель храму митрофорний протоієрей Іоан Бонис.
2.          Свято – Покровський с. Зелена – настоятель протоієрей Віктор Марчишак.
3.          Свято – Покровський с. Поворськ – настоятель протоієрей Дмитро Андрухів.
4.          Прп. Симеона Стовпника с. Облапи – настоятель протоієрей Любомир Чехович.
5.          Свято – Успенський с. Городище – настоятель протоієрей Іоан Бонис.
6.          Різдво – Богородичний с. Кричевичі – настоятель ієрей Олександр Добровольський.
7.          Різдво – Богородичний с. Білин – настоятель протоієрей  Василь Фурман.
8.          Свято – Михайлівський с. Кругель – настоятель ієрей Олег Куцов.
9.          Свято – Миколаївський с. Колодяжне – настоятель протоієрей Іван Оринчак.
10.        Різдво – Богородичний с. Мощена – ієрей Василь Старевич.
11.        Свято – Михайлівський с. Воля Ковельська – настоятель протоієрей Володимир Удуд.
12.        Свято – Троїцький с. Уховецьк – настоятель ієрей Микола Качмар.
13.        Храм Різдва св. Іоана Предтечі с.Бахів – настоятель протоієрей Іоан Бонис.
14.       Петро – Павлівський храм смт Голоби – настоятель протоієрей Андрій Сех.
15.       Різдво – Богородичний с. Білашів настоятель протоієрей Віктор Домбровський.
16.       Іоано – Богословський с. Озірне – настоятель протоієрей Дмитро Андрухів.
17.       Свято – Успенський с. Красноволя – настоятель ієрей Василь Старевич.
18.       Свято – Духівський храм с. Колодниця – настоятель протоієрей Василь Фурман.

19.     Св. вмч. Пантелеймона смт Люблинець – настоятель ієрей Матвій Олійник.

Будуються такі храми:

20.     Cв. ап. Іоана Богослова с. Стеблі – настоятель ієрей Миколай Качмар.

21      Свято-Покровський храм с. Любитів - настоятель протоієрей Іван Оринчак.

Будуються каплиці:

22.      Преп. Іова Почаївського с. Черкаси – настоятель ієрей Василь Старевич.
23.      Святої вмч. Варвари с. Черкаси – настоятель ієрей Василь Старевич.
24.      Св. ап. єв. Іоана Богослова с. Будище – настоятель протоієрей Іван Оринчак.
25.      Собору Пресвятої Богородиці  с. Ломачанка – настоятель ієрей Олександр Добровольський.

26.     Свято - Хрестовоздвиженський с. Нові Кошари - настоятель ієрей Олег Куцов.

Парафії,які належать до Київського Патріархату, але в них не ведеться будівництво храмів чи каплиць:

27) Мар’янівка; 28) Гулівка; 29) Заячівка; 30) Шкурат, 31) Перковичі; 32) Гредьки; 33) Краснодуб’є; 34) Вербка; 35) Мислина; 36) Вівчиськ.

Всього храмів, каплиць і  парафій Київського Патріархату у Ковельському районі 36 (тридцять шість).

Підготував декан (благочинний) Ковельського

районного деканату (благочиння) УПЦ КП