Чудова відзнака
  • Суб, 12/28/2013 - 21:40

Душпастир ковельського районного деканату, ієрей Василь Фурман, став володарем гран-прі фестивалю-конкурсу відкритих уроків із предметів духовно-морального спрямування загальноосвітніх навчальних закладів Ковельщини.

Мета заходу, підсумки якого підбили 24 грудня в Голобах, – об’єднання зусиль сім’ї, релігійних інституцій і школи задля становлення духовності учнівської молоді, виявлення й підтримка творчої праці освітян, підвищення їх професійної компетентності, популяризація здобутків.

Кожен із дванадцяти учасників провів відкритий урок для учнів 5-х та 6-х класів. Перед учителями ставилось десять головних вимог, серед яких: доцільність теми, рівень професійної майстерності, науковість та міжконфесійність, раціональність використання часу та інші.

Такі уроки потрібні, щоб звернути більшу увагу на хрещення Русі-України, щоб «постукати до молодих сердець, посіяти в них зерна любові та заповнити їх добром», каже отець Василь. Він, настоятель парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Білин і Святого Духа в с. Колодниця, один із небагатьох душпастирів, що мають педагогічний фах і викладають основи християнської етики в загальноосвітніх закладах.

Окрім володаря гран-прі, у підсумковому зібранні фестивалю-конкурсу взяли участь: декан протоієрей Іван Бонис, настоятель голобської парафії Апостолів Петра й Павла протоієрей Андрій Сех, представники інших конфесій, начальник управління освіти та науки обласної державної адміністрації О.С. Хомич, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти П.С. Олешко, начальник Ковельського районного відділу освіти Ю. Мацан, директори шкіл і вчителі, представники влади й громадськості.